نقشه ماهواره ای پادگان شهدای کرمانشاه

(ببینید از آسایشگاه تا میدان تیر چند کیلومتر ما پیاده میرفتیم)

 

دوستان عزیز در تالار گفتمان میتوانند با همدیگه به گفتگو بپردازید

 

 

در جایجایی از سرزمین سبز و پهناور ایران ، در منطقه ای با نام گیلان غرب ، محلی به نام خزر زنده وجود دارد که در حاشیه شهر کرمانشاه به سمت کامیاران قرار گرفته است.
در این منطقه پادگانی به نام پادگان شهداء که نامش برگرفته از نام شهیدانی است که در زمان جنگ تحمیلی در این پادگان آموزش دیده اند تا از مرزهای این خاک و بوم دفاع کنند و در این راه به شهادت رسیدند ، و به حرمت آنان این پادگان به این اسم  نامگزاری گردید.
افراد زیادی سالیانه در این پادگان به مدت 2 ماه آموزشهای رزم مقدماتی میبینند ،این افراد از تمامی نقاط ایران گرد هم جمع میشوند و 2 ماه در کنار هم با همه خوشیها و ناخوشیها کنار یکدیگر زندگی میکنند، و یک خانواده بزرگ را تشکیل میدهند.سرزمین خزر زنده و پادگان شهداء در حاشیه رشته کوههای زاگرس قرار دارد که جلوه و منظره ی فوق العاده ای را به همراه آورده است.
در دوره ی 170 گروهی از بچه های تهران ، بوشهر ، مشهد ، اصفهان ، مازندران ، قزوین ، ایلام و ... با تحصیلات مختلف از دانشگاه های مختلف و سطح طبقاتی مختلف بوده اند ، در کنار هم جمع شدند و گروهان 2 را در گردان 2 تشکیل دادند.
این سایت مخصوص به همه ی بچه هایی است که در این دوره با هم بودند و امیدواریم با آمدن به این سایت تمامی خاطرات 2 ماه که حتماً هم بهترین خاطرات زندگیشان بوده را زنده کند.

بر گرفته از محمد حسن رحمانی 14-2-2-170

آخرین اخبار :
افسر وظيفه علي بيشه بالاخره تونست به تهران انتقالي بگيره . اين يکي از خبر هاي خيلي خوبي بود که توي اين چند ...
مسافرت بچه ها به کاشان 02-02-89
به احتمال زیاد عده ای از بچه های گروهان 2 قراره که آخر هفته رو توی کاشان سپری کنند ...